Газ кількістю речовини 2 моль має масу 88г обчисліть молярні масу даного газу .Дано​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Відповідь:

M=m/n=80/2=40г/моль

Пояснення: