Яка маса кальцій оксиду утвориться при термічному розкладі кальцій карбонату(крейди) масою 75,5 т?


Ответы на вопрос

Отвечает Лисичкина Лиза.

Ответ:

Объяснение:

CaCO3=CaO+CO2

nCaO=nCaCO3 = 755000 моль

mCaO=755000*56=42.28т