Визнач масову частку Карбону у речовині, формула якої C4H10.


Ответы на вопрос

Отвечает Грабовский Вова.

Ответ:

Объяснение:

Mr(C4H10) = 12*4 + 1*10 = 58

W(C) = Ar(C) *n / Mr(C4H10)  *100% = 12*4 / 58  *100% = 83%