Обчисліть масу розчину аміноетанової кислоти з масовою часткою кислоти 15%,що може прореагувати з

кальцій оксидом масою 22,4 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Камельтин Арина.

Ответ:

1) 200*0,0315%=6,3г

Знайдемо масу чистого калій гідроксиду.

2) 400*0,021%=8,4г

Знайдемо кількість речовини KOH.

n=m/M

M=56г/моль

n=8,4г/56

n=0,15моль 

згідно рівняння маємо n(HNO3)=n(KOH)=n(KNO3)=n(H2O)=0,15 моль

Тепер знайдемо масу солі - KNO3

n=m/M

M=101г/моль

0,15=m/101

m=101*0,15

m=15,15г

Відповідь: утвориться сіль масою 15,15г.

Объяснение: