Який виділиться внаслідок спиртового бродіння "36ог" глюкози.обчисліть обєм вуглеки газу


Ответы на вопрос

Отвечает Лебрет Валерия.

Відповідь:

C6H12O6=2C2H5OH+2CO2

M(C6H12O6)=180г/моль

n()=360/180=2моль

nC6H12O6:nCO2=1:2

n(CO2)=2*2=4моль

V(CO2)=22,4*4=89,6л

Пояснення: