Обчисліть об’єм кисню, який витратили на спалювання 45л етанолу​


Ответы на вопрос

Отвечает Романов Ярослав.
Дано:
V(C2H5OH)= 45 л
Знайти:
V(O2)-?

45л. x
C2H5OH+3O2->2CO2+3H2O
46 22,4

M(C2H5OH)=(12*2) +5+16+1=46

Робимо пропорцію

45\46=x\22,4(дробами роби просто я не знаю як тут дріб зробити) =>
45*22,4/46=21,9 кг.
Відповіть: 21,9кг.