Скільки грамів цукру і води потрібно взяти для приготування 500 г розчину із масовою часткою цукру

10%?

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Данис.

Ответ:

дано

m(ppa) = 500 g

W(cax) =10%

------------------

m() - ?

m(H2O)-?

m(cax) = 500 * 10% / 100% = 50 g

nm(H2O) = 500 - 50 = 450 g

ответ 50 г - сахара , 450 г - воды

Объяснение: