Обчислити масові частки хімічних елементів у Нітроген 2 оксид


Ответы на вопрос

Отвечает Tileuhan Sultan.

Ответ:

Формула Нітроген 2 оксид — NO.

M(NO) = 14+16=30

w(N)=14/30=0,5 або 50%

w(O)=16/30=0,5 або 50%

___________

100%