Очень нужна ваша помощь Складіть рівняння нейтралізації між такими речовинами: а) натрійгідроксид

та ортофосфатна кислота; б) кальцій гідроксид та хлориднакислота; в) ферум(ІІ) гідроксид та сульфатна кислота

Ответы на вопрос

Отвечает Субочев Даня.

Ответ:

NaOH+H3PO4=NA3PO4+3H2O

Ca(OH)2+2HCl=CaCl2+2H2O

Fe(OH)2+H2SO4= FeSO4+2H2O