складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення.Вкажіть умови

проходження реакцій: C-CO2-CaCO3-CaO-Ca(OH)2-Ca3(PO4)2

Ответы на вопрос

Отвечает Прутикова Мария.

Ответ:

Объяснение:

C + O2 = CO2 (t)

CO2 + Ca(OH)2 = CaCO3 + H2O

CaCO3 -> CaO + CO2 (t)

CaO + H2O = Ca(OH)2

3Ca(OH)2 + 2H3PO4 = Ca3(PO4)2 + 6H2O