Під час спалювання фосфору в кисні об’ємом 56 л утворився Фосфор (V) оксид. Обчислити його масу.


Ответы на вопрос

Отвечает Кокунов Данила.

Ответ: 710

Объяснение:

56л. Х

4Р+5О2 =Р4О10

22,4. 284

Х= (56*284) /22,4= 710