вiдносна молекулярна маса оксиду елемента 2 групи перiодичнои системи становить-104.визначити який

це елемент

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:

Объяснение:

mg(no3)2 + 2naoh = mg(oh)2 + 2nano3

mg(oh)2 -t-> mgo + h2o

mgo + h2so4 = mgso4 + h2o