Змішати 187,2 г води і 12,8 г оскорбінової кислоти . Обчислити масову частку речовин в добутому

розчині .​

Ответы на вопрос

Отвечает Осинин Назар.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 12,8 г

m(р-ля) = 187,2 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 12,8 + 187,2 = 200 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 12,8 / 200  *100% =6,4%