З двох розчинів з масовими частками речовини 35% і 15% треба приготувати розчин з масовою часткою

речовини 20% і масою 200г.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Мария.

Відповідь:

35                       5║1

           20

15                       15║3

1+3=4

треба взяти:

200/4=50г  35% розчину

50*3=150г   15% розчину

Пояснення: