на нейтралізацію сульфатної кислоти витратили 19.6 грам натрій гідроксиду.Обчисліть масу утвореної

солі та об'єм води що утворився

Ответы на вопрос

Отвечает Zhumabek Kundiz.

Ответ:

Объяснение:

                         19,6 г              Х г                    Х л

  H2SO4    +    2NaOH    =    Na2SO4    +     2H2O

                     n=2 моль         n=1 моль             n=2 моль

                М = 40 г/моль    М = 142 г/моль    Vm=22,4 л/моль

                 m=80 г               m=142 г                V = 44,8 л

19,6 г  NaOH   -   Х г   Na2SO4

80 г   NaOH   -   142 г  Na2SO4

m(Na2SO4) = 19,6 * 142 / 80 = 34,79 г

19,6 г  NaOH   -   Х л  Н2О

80 г   NaOH    -  44,8 л Н2О

V(H2O) = 19,6 * 44,8 / 80 =10,98 л