Виготовлення 100г розчину солі з масовою часткою її в розчині 9%​


Ответы на вопрос

Отвечает Кляшторная Соня.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 100 г

W(в-ва) = 9%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 9 * 100 / 100% = 9 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 100 -9 = 91 г