Зазнач масу оцту і масу води, які потрібно використати для

приготування 280 г, розчину з масовою часткою 20 %.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

m(оцту)=280*20/100=56г

m(H2O)=280-56=224г

Пояснення: