Розрахуйте маси метанолу й етанолу, які містять по 4 моль атомів Оксигену.


Ответы на вопрос

Отвечает Нурлаева Камилла.

Відповідь:

M(CH3OH)=32г/моль

m(CH3OH)=4*32=128г

M(C2H5OH)=46г/моль

m=4*46=184г

Пояснення: