Складіть рівняння реакції горіння таких речовин : сірки, водню, метану (СH4) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжкова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

S + O2 = SO2

2H2 + O2 = 2H2O

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O