Під час пропускання карбон (І V) оксиду крізь розчин кальцій гідроксиду добули сіль масою 80 г.

Визначте об’єм карбон (І V) оксиду (н. у.), який був пропущений крізь розчин.

Ответы на вопрос

Отвечает Латыпова Алия.

Ответ:17.92литров

Объяснение: CO2+Ca(OH)2=CaCO3+H2O

CO2=x

CaCO3=80

M(CO2)= 44

M(CaCO3)=100

x/44=80/100

x=35.5это масса

Находим Моль

Моль(CO2)= 35.5/44=0.8

V(CO2)=0.8×22.4=17.92литров