Складіть рівняння хімічних реакцій : А) магній оксид + хлоридна кислота Б) натрій карбонат +

сульфатна кислота В) алюміній гідроксид = Г) купрум 2 хлорид + калій гідроксид ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА СРОЧНОО!!!! Я НІЧОГО НЕРОЗУМІЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Мишин Костя.

Ответ:MgO + 2HCl = MgCl2 + H2O

Na₂CO₃ + H₂SO₄ = Na₂SO₄ + CO₂↑ + H₂O

Al + 3ОН- ←→ Al(OH)3

CuCl2+2KaOH= Cu(OH)2 + 2KaCl

Объяснение: