До 200 г розчину з масовою часткою Сол 40% добавили 800 г води. Якамасова частка сол в

добутомурозчин ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Брувер Ирина.

Ответ:

Объяснение:

m(соли) = W * m(розч.)/100= 40 * 200/100 = 80г

(доб. розч.) = 200 + 800 = 1000г

W(соли) = m(соли)/m(доб. розч.) * 100% = 80/1000 * 100 = 8%