цукру масою 60 г і води виготовили розчин масою 600 г обчисліть масову частку розчиненої речовини в

розчину

Ответы на вопрос

Отвечает Клиндухов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 60 г

m(р-ра) = 600 г

Найти

W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 60 / 600 *100% = 10%