Масова частка солі в розчинні становить 30%. Визначте масу розчину , що містить 120 г цієї солі


Ответы на вопрос

Отвечает Митина Полина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

W(в-ва) = 30%

m(в-ва) = 120 г

Найти

m(р-ра)

m(р-ра) = m(в-ва) *100% / W(в-ва)= 120 *100 / 30 = 400 г