Допоможіть будласка!!! Закінчіть рівняння реакцій: a) залізо + купрум(Іl) хлорид; 6) цинк сульфат

+ натрій гідроксид: в) натрій карбонат + хлоридна кислота; г) кальцій хлорид + аргентум нітрат; д) термічний розклад магній карбонату.

Ответы на вопрос

Отвечает Приставко Ульяна.

Ответ:

Объяснение:

а) Fe + CuCl2 = FeCl2 + Cu↓

б) ZnSO4 + 2NaOH = Zn(OH)2↓ + Na2SO4

в) Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + CO2↑ + H2O

г) CaCl2 + 2AgNO3 = Ca(NO3)2 + 2AgCl↓

д) MgCO3 =t= MgO + CO2↑