Складіть рівняння реакцій що ілюструють взаємодію алюмінію , літію та цинку з киснем , обчисліть

відносні молекулярні маси продуктів реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Бардашин Алексей.

Ответ:

Объяснение:

4Al +3 O2 = 2Al2O3

Mr(Al2O3) = 27*2 + 16*3 = 102

4Li + O2 = 2Li2O

Mr(Li2O) = 7*2 + 16 = 30

2Zn + O2 = 2ZnO

Mr(ZnO) = 65 + 16 = 81