Визначте кількість речовини брому що міститься в молекулярному бромі 12.8 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Безнощенко Захар.

на розчин, в якому міститься 3,42 г алюміній сульфату, подіяли розчином, в якому містяться 20,8 грам барій хлориду. Яка маса солі випала в осад?

Отвечает Лагунов Алексей.

1) Находим массу 1 моля брома:

М(Br₂) = 2*80 = 160 г/моль:

2) Находим ,количество вещества (количество молей) брома:

n = m/M = 12,8/160 = 0,08 моль