Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення

S-SO2-H2SO3-MgSO3-MgO-Mg(NO3)2

Ответы на вопрос

Отвечает Столяренко Данил.

Ответ:

S + O2 = SO2

SO2 + H2O = H2SO3

H2SO3 + MgO = MgSO3 + H2O

MgSO3 = MgO + SO2↑

MgO + 2HNO3 = Mg(NO3)2 + H2O