Скласти рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити такі перетворення

ZnOстрелочкаZnSO4стрелочкаZn(OH)2внизу дальше стрелрчка ZnS

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

zns+2hno3=zn(no3)2+h2s растворение осадка.

2zns+3o2=2zno+2so2

zno+h2so4=znso4+h2o

znso4+2naoh=na2so4+zn(oh)2

zn(oh)2 t=zno+h2o