Знайдіть масову частку солі в розчині масою 500г, який містить 25 солі.


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Антон.

Массовая доля растворенного вещества находи₂м по формуле:

ω = [m(соль) / m(р-р)] * 100 = (25/500)*100 = 5%