Напишіть рівняння реакцій, із допомогою яких можна здійснити перетворения — Варіант 1

S-SO2-Na2SO3-NaCI— Варіант 2K2O-KOH-K2SO3-KN3​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Бекзат.

Ответ:

1)S + O2 =SO2

SO2 + 2NaOH = Na2SO3 + H2O

Na2SO3 + 2HCl = 2NaCl + H2SO3

2)K2O + H2O = 2KOH

2KOH + SO2 = K2SO3 + H2O

Объяснение: