Який обєм водню виділиться при взаємодії 5 моль Калію з водою​


Ответы на вопрос

Отвечает Чипполина Лина.

Ответ:

56 л

Объяснение:

Дано:                              2K+2H2O= 2KOH+H2

n(K)= 5                             V(H2)=5*22,4/2= 56 л

V(H2)-?                          n(K)= 2 моль - за рівнянням

                                      n(K)= 5 моль за умовою

            Vm= 22.4 л - це стала для всіх газоподібних речовин

Тоді,  складаємо пропорцію  2моль-22.4 л

                                                  5 моль- х л

х=5*22.4/2= 56