Розрахуйте число атомів Силіцію в силіцій4 оксиді кількісю речовин 2 молі. зробити повний розвязок

задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Шімон Мирослава.

Ответ:

N(SiO2)=n×NA=6.02×10^23моль^-1×2моль=12.04×10^23