Розрахувати масу солі , яка утвориться при взаємодії 13 г. цинку щ соляною ккислотою.Срочно♥️


Ответы на вопрос

Отвечает Жолдас Ернур.

Ответ:

Zn+2HCl=ZnCl2+H2

Mr(Zn)=65 г/моль

Mr(ZnCl2)=136 г/моль

v=13:65=0,2 моль

m=136*0,2=27,2