ХИМИЯ 8 КЛАС! ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!!!! ДАЮ 20 БАЛОВ!!!!!!!!!! 1.Обчисліть об’єм (н.у.) газу, який

утворюється при взаємодії цинку 0,4 моль хлоридної кислоти. Нагадую формулу для обчислення об’єму: V(X)=ν(X)⋅Vm X - формула речовини V - об’єм ν - кількість речовини Vm - молярний об’єм =22,4 л/моль (за нормальних умов для будь-якого газу 2.Який об’єм кисню (н.у.) утворюється при розкладі 6 г магній оксиду. 3.Розрахувати масу солі, яка утвориться при взаємодії 13 г цинку з хлоридною кислотою.

Ответы на вопрос

Отвечает Шкенева Анастасия.

Ответ:

1)V(H2) = 4,48 л

Дано :

n(HCl) = 0,4 моль

Найти :

V(H2) - ?

Zn+2HCl → ZnCl2+H2↑

1) 0.4 моль          n(H2)

                  =        2 1

n(H2) = 0.2 моль

2) V(H2) = n*Vm

Vm = 22.4 л/моль

V(H2) = 0,2 моль * 22,4 л/моль = 4,48 л

V(H2) = 4,48 л

Ответ : V(H2) = 4,48

2) Получим, что при разложении 6 г оксида магния у нас получится 1,68 л.

Отримаємо, що при розкладанні 6 г оксиду магнію у нас вийде 1,68 л

Объяснение:

2MgO -> 2Mg + O2

n (MgO) = m / M

M (MgO) = 24г / моль + 16г / моль = 40 г / моль

n (MgO) = 6 г / 40 г = 0,15 моль

За співвідношенням молей: 2 моль (MgO): 1 моль (O2) = 0,15 моль: Х

Звідси Х = 0,075 моль - n (О2)

n = V / V молярний

V молярний = 22,4 л / моль

V = n помножити на V молярний

V = 0,075 моль х 22,4 л / моль = 1,68 л

3) ZnO+2HCl=ZnCl₂+H₂O200*0,073=14,6 г кислотыn(HCl)=m/M=14,6/36,5=0,4 мольn(ZnCl₂)=0,2 мольm(ZnCl₂)=0,2*136=27,2 г

Насчёт 3 не уверена

Поставите пожалуйста лучший ответ