P + O2 → P2O5 Урівняйте рівняння реакції, вкажіть суму коефіцієнтів рівняння реакції: А) 7Б) 9В)

11Г) 13​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлева Екатерина.

Ответ:

4Р + 5О² → 2Р²О5

Сума коефіцієнтів рівняння реакції дорівнює В) 11

Отвечает Чуприна Виктория.

Ответ:

P+O2=P2O5

Объяснение:

Урівнюємо:

4P+5O2=2P2O5

4+5+2=11