Обчислити масу осаду, який утвориться при взаємодії барій хлориду масою 2,08 г з сульфатною

кислотою. Помогите пожалуйста) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Анжела.

Объяснение:

BaCl2 + H2SO4 = BaSO4 + 2HCl

1)n(BaCl2) = m(BaCl2) : M (BaCl2) =

=2,08г : 208г/моль =0,01моль

2) n(BaCl2) = n(BaSO4) = 0,01 моль

3) m(BaSO4) = n(BaSO4) × M(BaSO4)=

= 0,01 моль × 233г/моль = 2,33г

ответ: 2,33г