Маса речовини в розчині Масова частка солі в розчині 1. 190г води та 10г солі А. 15% 2. 4г води

та 1г солі Б. 20% 3. 30г води та 10г солі В. 5% 4. 9г води та 1г солі Г. 25% Д. 10%

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Марсель.

Ответ:Масова частка А=0,05; Б=0,2; В=0,25, Г=0,1

Объяснение:

Масова частка рочиненоi

речовини дорiвнюэ вiдношенню ii маси до маси розчину. А - 10г/(190+10)г=0,05 (5%) Б- 1/(4+1)=0,2 В - 10/(30+10)=0,25 Г- 1/(9+1)=0,1 (10%)