До розчину масою 80г з масовою часткою солі 15% долили 20 г води.Яка масова частка утвореного

розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Саєнко Ліза.

Ответ:m(солі) = 80 * 0,15 =12г - маса солі

m(розч) =80+20 = 100 г - маса розчину

W(солі) = (12/100)*100 % = 12 %

Відповідь: 12 %

Объяснение: