Визначити, яку кількість гідроген броміду можуть приєднати 0,5 моль етину.


Ответы на вопрос

Отвечает Винниченко Ульяна.

Ответ:

C2H2+2HBr ==> C2H4Br

V(ню) (HBr) = V(C2H2) = 2/1 = 2*0,5 = 1 моль

N(HBr) = V*Na (число Авогадро) = 1*22,4 = 22,4

В-дь: N(HBr) = 22,4

надеюсь, правильно.