Для приготування 2% масою 200 г. треба взяти солі ?!​


Ответы на вопрос

Отвечает Мелехин Максим.

Ответ:

Объяснение:

якщо 2% розчину солі ?

то просто підставити в формулу

дубль ве = маса речовини / масу розчину *100%

тобто 2% = х /200г *100%

0.02 = х/200

х= 0.02*200

х=4г