Зробити перетворення відповідно до схеми:

ZnS→ZnO→ZnBr2→Zn(OH)2→→ZnO→Zn→ZnSO4→Zn(OH)2→→Zn(NO3)2→ZnCO3→ZnCl2Будь-ласка, дуже треба ❤❤❤​

Ответы на вопрос

Отвечает Долгова Виолетта.

Ответ:

Объяснение:2zns+o2=z2no+2s

Zno+2hbr=znbr2+h20

Znbr2+2h20=zn(oh)2+2hbr

Zn(oh)2=zno+h2o

2Zno=2zn+o2

Zn+h2so4=znso4+h2

Znso4+2h2o=zn(oh)2+ h2so4

Zh(oh)2+2hno3=zn(no3)2+2h2o

Zn(no3)2+h2co3=znco3+2hno3

Znco3+2hcl=zncl2+h2co3