29.04 Хімія .Розрахункові задачі.1. Напишіть рівняння реакцій, що лежать в основі схеми: Mg—MgO-

Mg(OH)2 → Mg3(PO4)2 ↓ MgO 2.На кальцій карбонат масою 25 г подіяли розчином хлоридної кислоти. Яка маса утвореної солі?

Ответы на вопрос

Отвечает Боровик Лидия.

Ответ:12,5 грамів

Объяснение:1.1)Mg+O²=MgO;

2)MgO+H2O=Mg(OH)2;

3)3Mg(OH)2+2H3PO4=Mg3(PO4)2+6H20;

4) Не знаю;)

2.CaCO3+2HCl=CaCl2+H2O+CO2

m(CaCl2)=25/2=12,5 грам