Визначте масу 2 моль алюміній оксиду ТЕРМІОВО!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Печериця Андрей.

Ответ:

(Al2O3)

Объяснение:

u (ню) =2 моль  Al2O3

Mr=27*2+16*3=102

знайти m

m=u*Mr=102*2=204