Допишіть схеми хімічних реакцій і перетворіть їх на рівняння хімічних реакцій: а) N 2 + H 2⇒ б) B

+ O 2 ⇒ в) H 2 + Fe 2 O 3 ⇒

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Илья.
A)N2+H2=N2H2
б)4B+3O2=2B2O3
в)3H2+Fe2O3=2Fe+3H2O