Визначте масу водню, що утворюється внаслідок взаємодії хлоридної кислоти з 2 моль магнію


Ответы на вопрос

Отвечает Ручейков Марк.

Ответ:

2HCl +Mg = MgCl2 + H2

Дано:                               2/24=x/2

V(Mg)=2 моль                 x = 2 моль *2 г/моль / 24 г/моль= 0, 16 г

m(H2) -?                           Відповідь: маса H2 = 0,16 г          

Объяснение:

24 г/моль - це молекулярна маса Mg

2 г/моль - це молекулярна маса H2