Допишіть рівняння реакцій. Укажіть назви речовин і суму коефіцієнтів: а) KOH + MgCl2 сума

коефіцієнтів________________ б) Ca (OH)2 + HCl сума коефіцієнтів__ _____________ в) SO3 + Na2O сума коефіцієнтів__________________ ДАМ 50 БАЛЛОВ!!!! ПОМОГИТЕ, СРОЧНО!!!! БУДУ БЛАГОДАРНА!!!! ЗАРАНЕЕ СПАСИБО

Ответы на вопрос

Отвечает Неделько Злата.

Ответ: 6; 6; 3

Объяснение:

а) 2KOH + MgCl₂ = Mg(OH)₂↓ + 2KCl

сума коефіцієнтів = 2+1+1+2 = 6

б) Ca(OH)₂ + 2HCl  = CaCl₂ + 2H₂O сума коефіцієнтів  = 1+2+1+2 = 6

в) SO₃ + Na₂O = Na₂SO₄  сума коефіцієнтів = 1+1+1 = 3