Обчисліть відношення мас розчинника і розчиненої речовини у 300 г розчину з масовою часткою калій

хлориду KCl 20 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Влада.

Ответ:

m(KCl) = 300*20/100 = 60г

m(растворителя) = 300-60 = 240г