Срочно!!! У маминому записнику ви знайшли рецепт засолювання огірків.Для цього потрібно

приготувати розчин масою 500г з масовою часткою солі 1%. Розрахуйте масу солі і масу води, які необхідні для приготування даного розчину.​

Ответы на вопрос

Отвечает Gulpa Viktoriya.

Объяснение:

маса розчину = 500г

мч соли = 1%

масса соли = 500/100 • 1 = 5 г

масса воды = 500 - 5 = 495 г