У маминому записнику ви знайшли рецепт засолювання огірків. Для цього потрібно приготувати розчин

масою 500 г з масовою часткою солі 1%. Розрахуйте масу солі і масу води, які необхідні для приготування даного розчину ПОТРІБНО РОЗПИСАТИ ЩОБ НАПИСАТИ ЗАДАЧУ!!!!ЯК РОЗПИСАТИ ВІДПОВІДЬ?

Ответы на вопрос

Отвечает Білозір Олександр.

Ответ:

маса розчину = 500гмч соли = 1%масса соли = 500/100 • 1 = 5 гмасса воды = 500 - 5 = 495 г

Объяснение: